Firma YAP Partners swoją historię rozpoczęła w 2012 roku. Od początku działalności jesteśmy silnie związani z branżą instalacyjno - budowlaną.
W YAP Partners odpowiadając na zapotrzebowanie rynku wspieramy swoich klientów w doborze, zaprojektowaniu oraz budowie instalacji fotowoltaicznych, instalacji odgromowych, uziemień, sieci wewnętrznych oraz zewnętrznych. Doradzamy również w procesie zakupu energii elektrycznej i gazu.
                Jako nieliczni na rynku możemy pochwalić się własnym zespołem montażowym z ponad 6 letnim doświadczeniem w branży FOTOWOLTAICZNEJ. Nasi instalatorzy realizowali projekty ON-GRID, OFF-GRID przydomowych elektrowni dla inwestorów prywatnych, instalacji dla przedsiębiorstw zlokalizowanych na dachach biurowców i zakładów produkcyjnych,  jak również farm fotowoltaicznych.
W 2019 roku firma YAP Partners stworzyła nową linię biznesową YAP Energy co pozwoliło rozszerzyć zakres działalności o kompleksowe instalację współdziałające z fotowoltaiką jak również usługi doradcze dla przedsiębiorstw w zakresie doboru dostawcy oraz zakupu energii elektrycznej oraz paliwa gazowego.
Działając na rynku sieci wewnętrznych oraz zewnętrznych specjalizujemy się w montażu wentylacji, kanalizacji oraz klimatyzacji. Współrealizowaliśmy projekty budowy stacji Metra Warszawskiego, Galerii Libero w Katowicach czy Galerii Handlowej w Jarosławiu.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia z zakresu:

  1. Urzędu Dozoru Technicznego - "certyfikaty dla personelu FGazy"
  2. Stowarzyszenia Elektryków Polskich SEP E i D w szerokim zakresie kwalifikacji "obsługi, konserwacji remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym"
  3. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego IMBiGS - "uprawnienia operatorów montaż i demontaż rusztowań budowlano montażowych"
  4. Buderus - "autoryzowany instalator pomp ciepła"
  5. Urzędu Dozoru Technicznego - "wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem"

Nasza firma jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym KENO nr uprawnień 14/10/2020/KENO.

Nasza firma jest członkiem Śląskiej Loży Biznesu 

Nasze artykuły w prasie:

 1. Opłata mocowa. Ból głowy dla gospodarstw domowych oraz przedsiębiorców.  
 2. OZE, Fotowoltaika dziś i jutro
O nasO nasO nas