Firma YAP Partners swoją historię rozpoczęła w listopadzie 2012 roku. Od początku działalności jesteśmy silnie związani z branżą instalacyjno - budowlaną.
W YAP Partners odpowiadając na zapotrzebowanie rynku wspieramy swoich klientów w doborze, zaprojektowaniu oraz budowie instalacji fotowoltaicznych, instalacji odgromowych, uziemień, sieci wewnętrznych oraz zewnętrznych. Doradzamy również w procesie zakupu energii elektrycznej i gazu.
                Jako nieliczni na rynku możemy pochwalić się własnym zespołem montażowym z ponad 6 letnim doświadczeniem w branży FOTOWOLTAICZNEJ. Nasi instalatorzy realizowali projekty ON-GRID, OFF-GRID przydomowych elektrowni dla inwestorów prywatnych, instalacji dla przedsiębiorstw zlokalizowanych na dachach biurowców i zakładów produkcyjnych,  jak również farm fotowoltaicznych.
W 2019 roku firma YAP Partners stworzyła nową linię biznesową YAP Energy co pozwoliło rozszerzyć zakres działalności o kompleksowe instalację współdziałające z fotowoltaiką jak również usługi doradcze dla przedsiębiorstw w zakresie doboru dostawcy oraz zakupu energii elektrycznej oraz paliwa gazowego.
Działając na rynku sieci wewnętrznych oraz zewnętrznych specjalizujemy się w montażu wentylacji, kanalizacji oraz klimatyzacji. Współrealizowaliśmy projekty budowy stacji Metra Warszawskiego, Galerii Libero w Katowicach czy Galerii Handlowej w Jarosławiu.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia z zakresu:

  1. Urzędu Dozoru Technicznego - "certyfikaty dla personelu FGazy"
  2. Stowarzyszenia Elektryków Polskich SEP E i D w szerokim zakresie kwalifikacji "obsługi, konserwacji remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym"
  3. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego IMBiGS - "uprawnienia operatorów montaż i demontaż rusztowań budowlano montażowych"
  4. Buderus - "autoryzowany instalator pomp ciepła"
  5. Urzędu Dozoru Technicznego - "wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem"
  6. Szwedzkie uprawnienia pozwalające na montaż rusztowań do wysokości 9m
  7. Szwedzkie uprawnienia dot pierwszej pomocy 
  8. Szwedzkie uprawnienia dot. ochrony przed upadkiem oraz ewakuacji

Nasza firma jest Autoryzowanym Partnerem Handlowym KENO nr uprawnień 14/10/2020/KENO.

Nasza firma jest członkiem Śląskiej Loży Biznesu 

Nasze artykuły w prasie:

 1. Opłata mocowa. Ból głowy dla gospodarstw domowych oraz przedsiębiorców.  
 2. OZE, Fotowoltaika dziś i jutro
O nas imageO nas imageO nas image