Fotowoltaika to przyszłość, która pozwala na równoczesne łączenie celów ekologicznych i ekonomicznych. Energia słoneczna, z której korzystają panele fotowoltaiczne, jest źródłem odnawialnym i w zasadzie nieograniczonym, co oznacza, że nie trzeba martwić się o wyczerpywanie się zasobów paliw kopalnych. Rozwiązanie to daje również wiele korzyści ekonomicznych prywatnym inwestorom i przedsiębiorcom – w tym wiąże się fotowoltaika. Żywiec wraz z okolicami należy do najważniejszych obszarów, na których prowadzimy naszą działalność. Korzyści ekonomiczne przynoszą również dopłaty do fotowoltaiki, ulgi czy możliwość odpisania tej inwestycji od podatku. 

Fotowoltaika Żywiec – wybierz naszych profesjonalistów!

 Instalacja fotowoltaiczna w Żywcu i okolicach przez naszą firmą składa się z takich elementów jak: panele fotowoltaiczne – składają się z kilku warstw, w tym krzemowych półprzewodników, które absorbują promieniowanie słoneczne i zamieniają je na energię elektryczną w postaci prądu stałego (DC), konstrukcje montażowe – panele są montowane na gruncie lub dachu na specjalnych konstrukcjach; inwerter – przetwarza prąd stały z paneli (DC) na prąd zmienny (AC), który jest używany w domu lub przesyłany do sieci energetycznej; kable oraz złącza – używane są do połączenia paneli fotowoltaicznych z inwerterem oraz do połączenia inwertera z instalacją elektryczną w domu lub z siecią energetyczną; liczniki energii i w zależności od rozmiaru i złożoności instalacji, mogą też być akumulatory energii, regulatory ładowania, systemy monitorowania i optymalizacji, itp. 

Fotowoltaika Żywiec – wybierz naszych profesjonalistów!

Oprócz samego montażu fotowoltaiki w Żywcu i okolicznych miejscowościach, nasi fachowcy zapewniają również pełne wsparcia podczas korzystania z instalacji oraz jej serwis. Skontaktuj się więc z naszymi profesjonalistami od fotowoltaiki!

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ