Współcześnie coraz więcej ludzi w naszym kraju zaczyna korzystać z fotowoltaiki, co przyczynia się do zwiększenia produkcji energii z odnawialnych źródeł. Wszystko dzięki postępującej technologii, a także wzrostowi świadomości ekologicznej. Również Cieszyn i Śląsk Cieszyński to region, który chętnie korzysta z tego rozwiązania. W zakres działalności naszej firmy wchodzi najwyższej jakości fotowoltaika. Cieszyn, a także jego okolice to ważne miejsce na mapie naszej działalności. 

Fotowoltaika – sprawdź naszą ofertę w Cieszynie!

 Nasz zespół specjalistów oferuje montaż całego systemu fotowoltaicznego w Cieszynie na Śląsku Cieszyńskim, na który składają się: panele fotowoltaiczne; konstrukcje montażowe; inwerter; kable i złącza; liczniki energii i wszelkie konieczne oprogramowanie, pozwalające na obsługę instalacji. Po zainstalowaniu i przetestowaniu systemu fotowoltaicznego w Cieszynie oferujemy także pełne wsparcie w zakresie przeszkolenia, serwisu, a także wszelkich konicznych informacji, które są bardzo przydatne zwłaszcza na początku przygody z instalacjami fotowoltaicznymi. 

Fotowoltaika Cieszyn – skontaktuj się z naszymi fachowcami!

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą z zakresu fotowoltaiki! Cieszyn wraz z okolicami to miejsca, gdzie coraz częściej zauważyć można instalacje PV. Nasza firma jest jednym z liderów branży w regionie i daleko poza nim! Naszym celem jest nie tylko montaż instalacji fotowoltaicznych, ale również pomoc i wsparcie w tym zakresie dla naszych Klientów! Pomagamy też w zakresie dopłat do fotowoltaiki, ulg oraz odliczeń od podatków.

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ