fotowoltaika bielsko biała - panele, instalacje, dofinansowanie

Instalacje fotowoltaiczne 

Fotowoltaika od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów. Po panele fotowoltaiczne sięgają zarówno klienci prywatni, jak i firmy i klienci instytucjonalni. Projektowane na indywidualne zamówienie instalacje fotowoltaiczne pozwalają na wykorzystywanie bezkosztowej energii elektrycznej w domach, biurach, zakładach produkcyjnych. W dobie rosnących cen energii elektrycznej fotowoltaika stanowi najlepszy sposób na uniezależnienie się od zewnętrznych dostaw prądu i kosztów z tym związanych.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania inwestorów YAP Energy każdorazowo rozpoczyna współpracę z klientem od przeprowadzenia analizy energetycznej nieruchomości. To pozwala nam projektować instalacje fotowoltaiczne o optymalnej mocy, a co za tym idzie pożądanej sprawności i wydajności. Jednocześnie wspieramy klientów w pozyskiwaniu środków z dotacji i dofinansowań. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów z dofinansowaniem z programu Mój Prąd oraz inwestycji realizowanych na potrzeby gospodarstw rolnych i rolno-hodowlanych.

Panele fotowoltaiczne i pozostałe komponenty

W projektach YAP wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości panele fotowoltaiczne i komponenty. Ich wybór gwarantuje niezmiennie wysoką sprawność instalacji przez cały czas jej użytkowania, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum ryzyka awarii i niedogodności wynikających z ograniczenia dostaw własnego prądu.

Na co dzień współpracujemy z rzetelnymi dostawcami fotowoltaiki. To przekłada się na terminową realizację inwestycji oraz niezawodny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Instalacje fotowoltaiczne serwisujemy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych, do których mamy stały dostęp. To pozwala nam na ograniczenie czasu reakcji do minimum i świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Fotowoltaika – Gliwice i okolica 

Nasze usługi kierujemy do inwestorów prywatnych i biznesowych z terenu miasta Gliwice oraz okolicy. Zapewniamy kompleksową obsługę instalacji wraz z profesjonalnym montażem. W zależności od charakteru realizowanej inwestycji panele fotowoltaiczne montujemy na dachach płaskich i spadowych oraz na gruncie. Nasz Zespół Montażowy posiada ponad 6 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej, co przekłada się na dziesiątki zrealizowanych projektów on-grid i off-grid.

Zainteresowanych inwestorów zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą YAP Energy, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści YAP z przyjemnością dopowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w określeniu potrzeb względem realizowanej instalacji.