Fotowoltaika to rozwiązanie przyszłości – stanowi ona jeden z najbardziej obiecujących sposobów na pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł. Energia słoneczna jest nieograniczona i w zasadzie dostępna dla każdego, kto ma dostęp do promieniowania słonecznego.  To też rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne – rozwijająca się w Polsce fotowoltaika. Jastrzębie-Zdrój wraz z przyległościami to bardzo ważny ośrodek miejski na naszym obszarze działania. Zapraszamy wszystkich mieszkańców tych okolic oraz przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność i są zainteresowani zainstalowaniem systemu fotowoltaicznego na tym obszarze do kontakty z nami. 

Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój – zgłoś się do nas!

 Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój w naszej ofercie obejmuje cały proces montażu takiej instalacji: analiza warunków na danej nieruchomości – tzw. audyt fotowoltaiczny; odpowiednie przygotowanie do przeprowadzenia instalacji terenu lub dachu; przeprowadzenie montażu konstrukcji mocującej; instalacja paneli fotowoltaicznych; wykonanie okablowania całej instalacji; montaż inwertera, czyli urządzenia, przekształcającego prądu stałego z paneli fotowoltaicznych na prąd zmienny, który jest wykorzystywany do zasilania urządzeń elektrycznych; przetestowanie i uruchomienie systemu, a także wsparcie na etapie eksploatacji. 

Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój – wybierz najwyższą jakość!

Dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju i okolic, a także przedsiębiorców w tym regionie oferujemy poza montażem systemów fotowoltaicznych również pomoc w zakresie dopłat do tych instalacji, ulg i odliczeń od podatków. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i fachowcami!

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ