Fotowoltaika to technologia, która ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne i przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, ograniczając zmian klimatu. W dłuższej perspektywie, fotowoltaika może również przyczynić się do obniżenia kosztów energii elektrycznej.  Fotowoltaika wiąże się także z potencjalnym obniżeniem kosztów energii elektrycznej w dłuższej perspektywie. To wszystko może zapewnić fotowoltaika. Rybnik, a także otaczająca to miasto aglomeracja to jeden z najważniejszych ośrodków naszego działania. 

Fotowoltaika – montaż i pełne wsparcie w Rybniku!

 Montaż fotowoltaiki w Rybniku przez naszą firmę – zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów obejmuje m.in.: wykonanie audytu fotowoltaicznego – analizy warunków przyszłego montażu; przygotowanie dachu lub gruntu do instalacji systemu fotowoltaicznego; wykonanie montażu konstrukcji, do której przymocowane będą panele słoneczne; instalacja kluczowego elementu instalacji – paneli fotowoltaicznych; przygotowanie i poprowadzenie okablowania; montaż inwertera; sprawdzenie systemu, a następnie uruchomienie go. 

Fotowoltaika Rybnik – skontaktuj się z ekspertami i fachowcami!

Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój w naszej ofercie to również pełne wsparcie dla naszych Klientów na etapie użytkowania systemu oraz jego serwisowanie. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie, w związku z tym zawsze służą pomocą informacją. Ponadto wspieramy też naszych Klientów w zakresie ulg, dopłat do fotowoltaiki w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach, a także możliwości odpisania tej inwestycji od podatku.

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ