fotowoltaika tychy - panele, instalacje, dofinansowanie

Tychy: Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne dla inwestorów prywatnych i klientów biznesowych

Fotowoltaika to szansa na częściowe lub całkowite uniezależnienie się od rosnących cen energii elektrycznej poprzez jej samodzielne generowanie. Z szansy tej mogą skorzystać zarówno właściciele nieruchomości mieszkalnych, jak i obiektów użytkowych. Poprzez odpowiedni projekt oraz wykonawstwo instalacje fotowoltaiczne mogą pokryć zapotrzebowanie nieruchomości na energię elektryczną, a nawet wygenerować dodatkowe nadwyżki prądu, które możemy przesłać do sieci i wykorzystać w sytuacji podwyższonego zapotrzebowania na energię elektryczną.

Dotacje – pomagamy uzyskać dofinansowanie na panele fotowoltaiczne

Wciąż niewielki udział OZE w Polsce stwarza doskonałe warunki dla inwestorów starających się o dofinansowanie na inwestycję w instalacje fotowoltaiczne. Dotacje oferowane przez programy regionalne, krajowe i unijne pozwalają znacząco ograniczyć koszt ponoszonej inwestycji. Jednocześnie osoby fizyczne, a w określonych warunkach także przedsiębiorcy mogą liczyć na ulgi podatkowe wynikające z montażu paneli fotowoltaicznych w swoich domach i firmach.

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów firma YAP Partners oferuje profesjonalne i kompleksowe wsparcie w zakresie pozyskiwania dotacji na fotowoltaikę oraz ubiegania się o refinansowanie części kosztów poniesionych z tytułu instalacji paneli fotowoltaicznych. Doskonała znajomość obowiązujących przepisów oraz możliwych źródeł finansowania inwestycji sprawia, że z sukcesami pozyskujemy dotacje na fotowoltaikę dla osób prywatnych i klientów biznesowych.

Fotowoltaika z montażem – Tychy i okolica

Instalacje fotowoltaiczne oferujemy wraz z usługą montażu. Jako  jedna z nielicznych firm działających na polskim rynku możemy się pochwalić własnym zespołem montażowym, który od ponad 6 lat realizuje projekty instalacji pracujących w trybach ON-GRID i OFF-GRID. W zależności do zamierzeń projektowych panele fotowoltaiczne instalujemy na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych (dachach płaskich, jedno- i dwuspadowych) oraz na stelażach bezpośrednio na gruncie. To pozwala nam na montaż instalacji w najkorzystniejszych z perspektywy jej wydajności lokalizacjach.

Do współpracy zapraszamy klientów z Tychów i okolicznych miejscowości. Realizujemy instalacje fotowoltaiczne każdego typu – mikroelektrownie słoneczne na potrzeby gospodarstw domowych, instalacje dla obiektów komercyjnych i sportowych, a także instalacje fotowoltaiczne dla przemysłu i rolnictwa. Pracujemy wyłącznie na komponentach renomowanych producentów, każdorazowo polecając Państwu najlepsze panele fotowoltaiczne w danym przedziale cenowym. Naszą ofertę uzupełniają instalacje współpracujące z fotowoltaiką.