Pompy ciepła pobierają ciepło z otoczenia – z powietrza, wody lub ziemi, po czym przetwarzają je, a następnie przekazują uzyskaną energię cieplną do systemu grzewczego budynku lub do wody użytkowej. Coraz częściej do ogrzewanie mieszkań, domów i innych budynków stosuje się w Polsce pompy ciepła. Śląskie wraz z jego najważniejszymi zespołami miejskimi to rejon, w którym nasza firma prowadzi działalność już od wielu lat. 

Pompy ciepła Śląskie – wybierz rozwiązanie dające korzyści!

 Zapoznaj się z korzyściami, jakie daje zastosowanie wysokiej jakości pomp ciepła w woj. Śląskim i nie tylko: oszczędność energii i niższe rachunki za energię; większy komfort termiczny – pompy ciepła zapewniają stałą, równomierną temperaturę w pomieszczeniach i pozwalają na szybkie nagrzanie lub schłodzenie budynku, co zwiększa komfort termiczny; możliwość korzystania z jednego urządzenia do ogrzewania i chłodzenia; mniejszy hałas i mniejsze wymagania co do przestrzeni – co pozwala na łatwe ich instalowanie w różnych budynkach, nawet takich o specjalnych wymaganiach, jak np. szpitale, przychodnie zdrowia, przedszkola czy żłobki. 

Pompy ciepła Śląskie – nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

Nasza firma prowadzi fachowy montaż pomp ciepła na Śląsku, a także w okolicach. Jeśli więc jesteś na etapie inwestycji w to odnawialne źródło energii cieplnej, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami! Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i z produktów najwyższej jakości, a nasi pracownicy są profesjonalistami z bardzo długim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ