Pompy ciepła są urządzeniami, które pobierają ciepło z jednego miejsca i przekazują je do innego miejsca, zwykle w celu ogrzewania lub chłodzenia budynków. Mają zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w budynkach użyteczności publicznej, handlowych czy przemysłowych. Oszczędności, ekologia i nowoczesne, wydajne rozwiązania – to przede wszystkim z tym kojarzą się pompy ciepła. Bielsko-Biała, a także całe Podbeskidzie stanowią bardzo ważny obszar na mapie naszej działalności. 

Pompy ciepła Bielsko-Biała – wybierz najlepsze rozwiązania na rynku!

 Decydując się na pompy ciepła w Bielsku-Białej z naszą firmą, możesz wiele zyskać! Wśród zalet tego rozwiązania należy wymienić takie aspekty jak: bardzo wysoka wydajność energetyczna; pompy ciepła są praktycznie całkowicie bezemisyjne; dobra regulacja temperatury; rozwiązanie korzystne finansowo również w dłuższej perspektywie czasowej; wielofunkcyjność – mogą być używane do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej; pompy ciepła wysokiej jakości mają zwykle długi okres użytkowania i wymagają niewielkiej konserwacji; cicha praca. 

Pompy ciepła Bielsko-Biała – skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Jeśli mieszkasz w Bielsku-Białej lub okolicach i leżą Ci na sercu rozwiązania ekologiczne, które wiążą się z wieloma korzyściami, to bardzo dobrze trafiłeś. Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszymi ekspertami od rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii! Pomogą Ci oni w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie – rodzaju pompy ciepła, jej mocy i innych parametrów!

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ