Rozwiązania ekologiczne takie jak m.in. pompy ciepła są coraz częściej stosowane w naszym kraju. To przyszłościowe rozwiązanie, które ponadto może przynieść wiele oszczędności użytkownikom. Zapoznaj się z naszą ofertą! Połączenie rozwiązań przyjaznych środowisku, a także oszczędności na ogrzewanie – to swoim użytkownikom dają pompy ciepła. Katowice, a także cała konurbacja górnośląska i województwo Śląskie stanowią bardzo ważny obszar naszego działania. 

Pompy ciepła – postaw na profesjonalistów z doświadczeniem w Katowicach!

 Nasze pompy ciepła, które oferujemy w Katowicach i okolicach mają wiele zastosowań w różnych dziedzinach. Oto kilka przykładów: ogrzewanie budynków – domów, bloków mieszkalnych, biurowców, obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej; chłodnictwo – nasze pompy ciepła mogą być również wykorzystywane do chłodzenia pomieszczeń, w tym do klimatyzacji domów, biur, sklepów i innych przestrzeni; produkcja ciepłej wody użytkowej w domach, budynkach biurowych i usługowych czy obiektach przemysłowych; mogą być stosowane w procesach przemysłowych, takich jak suszenie, pasteryzacja, destylacja i wiele innych. Dzięki swojej elastyczności i efektywności energetycznej, pompy ciepła są coraz powszechniejsze w różnych dziedzinach i zastosowaniach. 

Pompy ciepła Katowice – zapraszamy do kontaktu!

Nasza załoga fachowców z wieloletnim doświadczeniem zapewnia kompleksowe podejście to tematu, pomoc w wyborze najlepszej pompy ciepła o odpowiednich parametrach. Wybierz najlepszej jakości pompy ciepła. Katowice i woj. Śląskie to obszar, gdzie zrealizowaliśmy już wiele instalacji.

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ