Podczas gdy tradycyjne systemy grzewcze, takie jak kotły gazowe lub olejowe, wykorzystują energię chemiczną, aby generować ciepło, pompy ciepła pobierają energię z otoczenia, takiego jak powietrze, ziemia lub woda, i przetwarzają ją na ciepło, które może być wykorzystane do celów grzewczych.  W ten sposób pompy ciepła pozwalają na znaczne oszczędności energii w porównaniu z tradycyjnymi systemami grzewczymi i mogą przyczynić się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i innych szkodliwych substancji do atmosfery. To najważniejsze korzyści, jakie mogą dać inwestorom pompy ciepła. Kraków jest miastem, gdzie coraz więcej osób stawia na to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. 

Pompy ciepła – skontaktuj się z fachowcami w Krakowie!

 Pompy ciepła w Krakowie, których instalacje realizuje nasza firma składają się m.in. z takich elementów jak: parownik; kompresor; skraplacz; zbiornik akumulacyjny; układ sterowania. W zależności od rodzaju pompy ciepła, układ może różnić się nieznacznie, ale w większości przypadków składa się z tych samych podstawowych elementów. 

Pompy ciepła Kraków – wybierz najlepsze rozwiązania!

Naszym celem jest realizacja projektów przyjaznych dla środowiska, które jednocześnie mogą przynieść korzyści finansowe w postaci oszczędności. Takie zadanie spełniają pompy ciepła. Kraków oraz cała jego aglomeracja miejska to teren, gdzie przykłada się wiele do ekologii. Nasi eksperci wykonuję realizacje zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorstw. Skontaktuj się z profesjonalistami z naszej firmy!

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ