Pompy ciepła są ekologiczne i energooszczędne, ponieważ pobierają energię z otoczenia, a nie wytwarzają jej z paliw kopalnych, co redukuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Dlatego są coraz częściej stosowane jako alternatywny sposób na ogrzewanie budynków i wody użytkowej. Wspomniane czynniki sprawiają, że jednym z najchętniej wybieranych obecnie rozwiązań ekologicznych są pompy ciepła. Sosnowiec, a także całe Zagłębie Dąbrowskie, GOP i woj. Śląskie to bardzo ważne rejony dla naszej działalności. 

Pompy ciepła Sosnowiec – wybierz produkty i usługi wysokiej jakości!

 Pompy ciepła w naszej ofercie to urządzenia najwyższej jakości, które pobierają ciepło z jednego źródła i przekazują je do innego, wykorzystując energię elektryczną do napędu. Istnieje kilka rodzajów pomp ciepła, w tym: powietrzna pompa ciepła - pobiera ciepło z powietrza zewnętrznego i przekazuje je do wnętrza budynku lub systemu grzewczego. gruntowa pompa ciepła - pobiera ciepło z gruntu i przekazuje je do systemu grzewczego. W zależności od rodzaju, może wykorzystywać pionowe lub poziome pętle grzewcze. wodna pompa ciepła – pobiera ciepło z wody (np. z podziemnych źródeł) i przekazuje je do systemu grzewczego. 

Pompy ciepła – postaw na fachowców w Sosnowcu!

Wybór odpowiedniego rodzaju pompy ciepła zależy od wielu czynników, w tym od rodzaju budynku, jego wielkości i lokalizacji oraz dostępności źródła ciepła. We wszystkim tym z pomocą przyjdą nasi fachowcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie na tym wymagającym rynku. Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w pompy ciepła w Sosnowcu, koniecznie skontaktuj się z nami!

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ