Pompa ciepła to urządzenie, które przetwarza energię cieplną znajdującą się w otoczeniu na energię cieplną, która może być wykorzystywana do celów grzewczych. Urządzenia te działają na zasadzie przetwarzania energii z jednego medium na drugie.  To sprawia, że do najczęściej stosowanych rozwiązań łączących ekonomię z ekologia należy pompy ciepła. Tychy wraz z okolicami są jednym z miejsc, w których nasz firma prowadzi swoje usługi. 

Pompy ciepła Tychy – szereg zastosowań!

 Pompy ciepła mają wiele zastosowań w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia budynków, a także w produkcji ciepłej wody użytkowej. Niektóre zastosowania naszych pomp ciepła najwyższej jakości to: ogrzewanie budynków – zarówno w systemach centralnego ogrzewania, jak i w systemach ogrzewania podłogowego; chłodzenie budynków – możliwe jest także obniżenie temperatury wewnątrz budynków; produkcja ciepłej wody użytkowej – np. w łazienkach, na basenach, prysznicach czy kuchniach. ogrzewanie basenów – co pozwala na korzystanie z basenu przez większą część roku; ogrzewanie pomieszczeń przemysłowych – np. magazynów, hal produkcyjnych; ogrzewanie wody w procesach przemysłowych – np. przy produkcji żywności czy przetwarzaniu tworzyw sztucznych. Wszystkie te zastosowania pompy ciepła pozwalają na oszczędność energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i mniejszy wpływ na środowisko. 

Pompy ciepła Tychy – wybierz lidera rynku!

Wszystkich inwestorów rozważających instalację pomp ciepła w Tychach i okolicach zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Możemy się poszczycić długoletnim doświadczeniem, ekipą wyspecjalizowanych fachowców i korzystaniem z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku, co przekłada się na wiele realizacji w regionie, popartych doskonałymi opiniami naszych Klientów!

  • Wolności 98b, 43-229 Rudołtowice, Polska
  • YAP Partners Sp. z o.o. KRS 0000441630; NIP 6381806104; Kapitał zakładowy 50 000,00 ZŁ